Në këtë gjendje ka përfunduar Afrona, si do të reagojë Blero kur ta shoh?

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e djersitur nga palestra./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë