Adelina ka dalur për kafe, shfaqet me veshje të thjeshtë

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një pamje shumë të thjeshtë, por gjithsesi po duket bukur./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë