Babai i saj feston ditëlindjen, Afrona me urim emocionues

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me babanë e saj.

Afrona ka shkruar fjalët më të emocionuese për ta uruar babain e saj për ditëlindje./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë