Nusja e Nexhatit vishet me fustan të ngushtë, shikoni si po i rri

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar.

Ajo para pak javëve martoi djalin e saj të vetëm dhe për këtë bëri dasmë të madhe, shkruan ORAinfo.

Nuk lanë pa marrë vëmendjen edhe familja e saj e sidomos nusja e vëllai, Xhevahirja.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të ngushtë./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë