Gruaja e Sinanin me stil sportiv, po duket si të ishte vajzë e re

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sinani është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila sot publikoi një foto ku shihet me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë