Lulja në gjendje të rëndë, Lirimi publikon një pamje të vajzës me të cilën ua ‘këput’ shpirtin

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka disa ditë që ka shkuar në spital.

Në foton e fundit ai ka paraqitur vajzën e tij kur ka qenë më e vogël.

Vajza e cila tash e një kohë nuk e ka parë nënën, po ua këput shpirtin të gjithëve./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë