A i ka anuluar dasmat? Kjo është përgjigja e Lules

Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ajo ka hapur një pyetësor për ndjekësit e saj.

E në pyetjen se a i ka anuluar dasmat për sivjet, Lulja është përgjigjur se akoma nuk i ka anuluar dasmat.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë