Reja e Shkurte Fejzës nuk po qëndron e izoluar, shikoni ku ka shkuar me burrin e saj

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Tashmë mjaftë e njohur është edhe reja e saj bukuroshe.

Sonte ajo ka publikuar një foto me burrin e saj, me anë të së cilës tregon se nuk po qëndron e izoluar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë