Vajza e saj fillon të gatuaj, Remzie Osmani befason me veprimin e saj

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptarë.

Ajo është ndër ata zëra qe karakterizohet për thjeshtësin dhe elegancën në çdo paraqitje, duke mos zhgënjyer fansat.

Remzia po ashtu gëzon edhe një jetë të lumtur bashkëshortore e familjare, shkruan Kosovarja.

Ani pse nuk merret me muzikë edhe vajza e saj Riola, jo rrallë herë është përfolur në mediat rozë.

E kohën e izolimit meqë ndodhet në shtëpi është duke e shfrytëzuar edhe për të gatuar.

Është Remzia ajo që e ka publikuar vajzën e saj duke përgatit pite.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë