Kështu e luan ‘qyqekun’ i dashuri i Gentes

Genta dhe Usta tanimë përbëjnë njërin nga çiftët më të ndjekura e dashur për publikun.

Ani pse kanë prejardhje të ndryshme, Genta kosovare e Usta turk, kjo nuk i ka penguar ti dalin zot dashurisë së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Fatkeqësisht periudha e karantinimit çiftin e famshëm i zuri të ndarë, Genta në Zvicër kurse i dashuri me shumë gjasë ndodhet në shtetin turk.

Ani pse vetëm, i dashuri i saj po e shfrytëzon kohën të dal pak edhe vetëm.

Madje se fundmi shihet se Genta e paska mësuar të vallëzoj mjaft mirë, pasi që dikur ishte vetë këngëtarja pjesëmarrëse në “Dance With Me Albania”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë