Ariana befasohet më mëngjes në vendin ku po qëndron e ‘izoluar’

Ariana Fejzullahu është padyshim një prej emrave më të përfolur në publik.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është shumë e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj në top-formë, përcjell ORAinfo.

Tani kur Qeveria e Kosovës ka marrë vendim që qytetarët të vetizolohen për shkak të përhapjes së koronavirusit në Kosovës, Ariana ka marrë vajzat e saj dhe ka shkuar në Brezovicë.

E sot ajo ka publikuar një imazh të bukur nga ky vend turistik.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se në Brezovicë ka rënë goxha borë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë