Vajza e tij e vetme e ka ditëlindjen, Meda e uron me fjalët me të ëmbëla

 

Kjo për faktin se vajza e tij feston ditëlindjen e saj të 6-të dhe këngëtari ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht.

“Sot, gezimi yne i shpise, vajza jone Rejhana feston ditelindjen e 6-te.

Rejhana, bija ime, hasreti i shtepise, babi te uron gjitha te mirat e kesaj bote, festofsh edhe ? vite te tjera, e u gezofsh gjithe jeten ashtu sic na ke gezu e na gezon mua e Lulen cdo dite te lumtur te kesaj jete.

Nuk eshte rastesi thenia kush ka vajza boten ka, vertete eshte ashtu pa perjashtuar edhe dashnine e djemve,por vajzat jane me te vecanta per prinderit. Kukulla ime, princesha e babit, kaqurrelja ime, knaquni sonte, babi ju don shume, shume krejtve.?????????????❤❤, ka shkruar ai.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë