Egzona ia zgjodhi fustanin më të bukur të dyqanit, shikoni si po duket Shyhretja

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

 

Përveç për karrierën e saj muzikore, Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur si një zonjë për në festë.

Ndryshe nga herët e tjera, kësaj here, Shyhretja ka përzgjedhur fustanin e dyqanit të Egzona Muqiqit.

E me këtë fustan Shyhretja duket se i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë