Çka ka ndodhur mbrëmë me Qëndresën, në këtë gjendje ka përfunduar!

U bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

 

Qëndresa Bajrami dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku nuk shfaqet në gjendjen me të mirë.

E veshur zi dhe pa disponim, çka i ka ndodhur Qëndresës që ka përfunduar në këtë gjendje?

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë