Nusja e Labit ka dalur me shoqe, pamja e saj befasoi të gjithë me pamjen

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

 

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Loading...
Loading...

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka dalur me shoqe dhe po duket shumë e thjeshtë./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë