Njomza e ka ditëlindjen, Shyhretja e uron me fjalët me të ëmbëla

Shyhrete Behluli i bëri urim të veçantë vajzës për ditëlindje.

Dita e sotme është shumë e veçantë për Shyhrete Behlulin, kjo ngase vajza e saj Njomza feston ditëlindjen.

Këngëtarja publikoi një fotografi të vajzës, ndërsa e quan ilaq të zemrës. “Urime ditelindjen o ilaçi i zemres @njomzamartinaj ❤️”, ka shkruar ajo.

Loading...
Loading...

Kujtojmë se Shyhrete Behluli është shumë aktive me projekte të reja dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë