Shtatzania e ka shëndoshur shumë Afronën, në këtë gjendje ka përfunduar ajo

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.
Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

 

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Loading...
Loading...

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket paksa e shëndosh.

Ende nuk është konfirmuar nëse Afrona është shtatzënë apo jo.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë