Qëndresa më e bukur se kurrë, do ta ‘shkri’ Labin me këtë pamje

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

 

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Loading...
Loading...

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë