Learta ia zgjodhi këtë fustan kaq interesant, shikoni si po duket Engji

Këngëtarja e mirënjohur, Engjëllusha Salihu është gjithmonë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

 

Ajo është tejet e përfolur sidomos për veshjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Loading...
Loading...

Përveç që është aktive me projekte të reja, Engji është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se Learta ia ka zgjedhur një fustan mjaft interesante e me këtë veshje Engji po duket ‘mahnitëse’.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë