Meda me këngë për Ibrahim Rugovën, publikon një pjesë të saj

Meda po vjen me këngë të re.

Këngëtari Meda ka ditë që po e paralajmëron projektin e ri muzikor.

Loading...
Loading...

Ai po vjen me këngë kushtuar presidentit historik, Ibrahim Rugova dhe me ndjekësit sapo e ka ndarë një video ku tregon pamje nga videoklipi.

Nuk ka treguar ende se kur do të publikohet kënga mirëpo fansat po e presin me padurim.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë