Adelina Tahiri dekoron shtëpinë e saj luksoze për festat e fundvitit

Këngëtarja Adelina Tahiri ka dekoruar tashmë shtëpinë e saj për festat e fundvitit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it vendor.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Adelina sot ka blerë zbukurime për festat e fundvitit, teksa përmes videove që ka publikuar tregoi se si e ka dekoruar shtëpinë.

Adelina Tahiri në dhjetor të vitit 2017 është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin ka një djalë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë