“Luni teze luni halla”, projekti i ri nga Motrat Mustafa

Motrat Mustafa njihen për këngët e bukura që sjellin për publikun tash e shumë vite, shkruan Indeksonline.

Ato janë mjaftë të kërkuara nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, për shkak të atmosferës që krijojnë dhe zërit të veçantë.

 

 

Së fundmi Motrat Mustafa, kanë sjellë projektin më të ri muzikorë me titull “Luni teze luni halla”, që pritet të jetë një nga hitet e radhës nga ana e tyre. 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë