Lulja vishet me fustan të bardhë, por gjesti i saj merr gjithë vëmendjen

Luljeta Përgjegjaj, gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Meda, është një ndër gratë më të komentuara në mediat rozë.

Vazhdimisht rrëmben vëmendje me paraqitjet e saj, e natyrisht tash e shumë vite si gruaja e një fytyre publike mundohet maksimalisht që të duket sa më bukur.

Është shumë unike në përzgjedhjet e veshjeve, prandaj gjithmonë duket elegante.

E veçantë dhe shumë elegante duket edhe me një fustan të bardhë, që po ia vë në pah linjat perfekte trupore.

Lulja dhe Meda janë të martuar qe sa vite, janë prindër të katër fëmijëve.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë