Greta Koçi publikon projektin e ri ‘Për ty po pi’

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi ka sjellur projektin e ri muzikor.

Kënga e re me titullin ‘Për ty po pi’ është publikuar në orët e para të së shtunës, shkruan Indeskonline.

Projekti ka ardhur i bashkangjitur me videoklip ku si përherë këngëtarja dukej atraktive dhe ne stil.

Ndërsa, kënga është ashtu siç është shprehur edhe këngëtarja është histori dashurie.

Kënga tashmë gjendet në të gjitha platformat.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë