Kim bëhet një bionde seksi

Autorja e emisioneve “reality”, Kim Kardashian ka marrë me mijëra “like” në një postim të saj në Instagram

Kim Kardashian di si të mbetet në qendër të vëmendjes.

Derisa shumë njerëz kanë pritur që ajo të del me një stil unik për Halloween, kështu nuk ka bërë vajza e rrjeteve sociale.

Ajo ka njoftuar se është bërë “bionde” dhe stili i ri me të vërtetë e bën atë një bukuroshe bionde tepër seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë