Labi fton për herë të parë Qëndresën në emision, shikoni si paraqitet ajo

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit të njohur, Labinot Gashi.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të nje vajze.

Labi në emisionin e tij ‘Një kafe me Labin’ sot për herë të parë e ka të ftuar Qëndresën.

E ajo është zbukuruar si kurrë më parë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë