Një nuse si Afrona me dimi e jelek

Afrona Dika në dimi e jelek, e veshur si një nuse me veshje tradicionale.

Më 21 shtator u mbajt një ndër dasmat më të komentuara, dasma e këngëtarit Blero Muharremit me Afrona Dikën, shkruan rtv21.

Në rrjetet sociale, çifti ka ndarë me ndjekësit e tyre shumë fotografi dhe video të bukura nga dasma e tyre.

Ajo e cila rrëmebu vëmendjen e të gjithëve padyshim se ishte Afrona, e cila me të vërtetë është dukur si një princeshë me fustanet e bardhë që i ndërroi gjatë asaj nate.

Aforna para dasmës kishte organizuar natën e beqarisë bashkë me shoqet e saj. Ani pse ajo nuk i kishte veshur veshjet tradicionale të nuseve kosovare në dasmën e saj, Afronën keni pasë mundësi ta shihni të veshur me dimi e jelek sa ishte e fejuar.

Kujtojmë se, Blero në ditën e tyre më të rëndësishme, i dedikoi Afronës një këngë, e cila u përshkua me shumë emocion.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë