Egzona një nuse plot stil, veshi kompletet më të bukura

U bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi është një emër shumë i përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil dhe tejet tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menazhon një dyqan me veshje elegante për femra që e ka quajtur ‘Goddes Exclusive’.

Krahas kësaj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë e veshur në kompletet më të bukura./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë