Publikohen prapaskenat, Afrona shfaqet duke e veshur fustanin para daljes në altar

Blero Muharremi dhe Afrona Dika të shtunën i ka dhënë fund beqarisë.

Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe në të cilën kanë ftuar shumë familjarë e miq, përcjell ORAinfo.

Nga videot e publikuara shohim se çifti e kanë shijuar në maksimum dasmën.

Sot Afrona ka publikuar një video ku tregon për prapaskenat e organizimit të dasmës.

Në video shihet Afrona duke i bërë përgatitjet e fundit për të dal para altarit.

Shikoni videon e prapaskenës të publikuar nga vet Afrona…

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë