Leonora Jakupi, si damë e vërtetë në foton e fundit

Leonora Jakupi nuk është një prej atyre këngëtarëve që bën shpërndan foto në rrjetet sociale

Ajo ka postuar sonte një foto me një fustan të zi ku ekspozon shumë gjoksin e saj seksi derisa ka të vëna byzheteri të ndryshme që i shkojnë për shtati.

Nuk dihet se a është gati Leonora për ndonjë aheng apo është veshur kështu për të xhiruar ndonjë videoklip, të cilët ajo shpesh nuk i realizon.

Ndryshe, Leonora vazhdon që të jetë e çeliktë sa i përket lidhjeve të saj private dhe pak kush e di se kush është i dashuri i saj, edhe pse ka kohë që ajo përflitet se është në një lidhje.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë