Nusja e Medës shkëlqeu mbrëmë në dasmë, por veprimi i saj sot befasoi të gjithë

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Mbrëmë ajo ka qenë në dasmën e Bleros e Afronës ku u duk shumë bukur.

E sot ajo publikoi një pamje nga frizerja.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë