Blero publikoi këngë për Afronën në ditën e dasmës, por askush nuk e vërejti detajin

Mbrëmë Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Ata organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Për të bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Blero ka publikuar një këngë të re kushtuar Afronës.

Në këtë këngë ai ka bashkangjitur momente të ditës së sotme.

Edhe nëna dhe motrat e tij ishin pjesë e kësaj kënge.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë