Violeta shfaqet me stil sportiv, po duket si vajzë e re

Violetë Kukaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite të karrierës muzikore.

Ajo vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun, si me projektet e kaluara ashtu edhe me ato të rejat, shkruan ORAinfo.

Edhe Violeta është afër fansave të saj, përmes rrjetet sociale, ku është mjaftë aktive.

Zakonisht, atë jemi mësuar ta shohim me fustana të gjatë, gjithmonë elegante.

Sot ajo është shfaqur e veshur me stil sportiv dhe po duket tejet bukur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë