Pas fejesës, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Lulja

Lule Mustafa është këngëtarja e njohur kosovare.

Ajo është motra më e vogël nga Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Loading...
Loading...

Këngëtarja para pak javëve është fejuar dhe bëri një ceremoni madhështore për këtë ditë.

E kjo duket se e ka lodhur shumë atë pasi sot ka shkuar të qetësohet në Brezovicë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë