Sinan Hoxha feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Sinan Hoxha është këngëtari i njohur nga Shqipëria.

Ai është këngëtari më i ftuar të këndojë në dasma e festa të ndryshme familjare, përcjell ORAinfo.

Loading...
Loading...

Sot ai feston ditëlindjen dhe në këtë ditë mori urime të ndryshme nga familja, miqtë dhe fanstat.

Ndonëse duket më i ri, sot Sinani mbushi 44 vite.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë