Lulja del me veshje provokuese, kjo s’do t’i të pëlqejë Medës

Lule Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës.

Ndonëse, është nënë e katër fëmijëve, ajo shfaqet përherë gjithmonë plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Loading...
Loading...

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje provokuese dhe kjo duket se s’do t’i pëlqejë Medës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë