Për Bajram, Qëndresa dhe Labi publikuan foton më të ëmbël

Çifti, Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami, po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në public.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, përcjell ORAinfo.

Loading...
Loading...

Është Qëndresa më aktivja në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj.

Dje, për festën e Kurban Bajramit, ajo ka publikuar foton më të bukur me Labin./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë