Morena në dilemë pasi u bë bionde, ka këtë pyetje për fansat

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Loading...
Loading...

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Së fundi ajo na ka treguar se është bërë bionde.

Mirëpo, më vonë ajo ka pyetur fansat se cila u pëlqen më shumë, me flokë të zeza apo bionde./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë