Berisha: Shpresoj që ky të jetë një sezon i mirë për mua

Valon Berisha shpreson ta ketë një sezon pozitiv dhe pa lëndime me Lazion. Ylli kosovar mezi e pret fillimin e sezonit të ri në Serie A

Valon Berisha e ka lënë prapa krahëve lëndimin dhe po shikon përpara, shkruan Gazeta Express.

Futbollisti kosovar e ka dhënë një intervistë për “Lazio Style Channel” para fillimit të sezonit të ri, ndërsa i ka zbuluar synimet dhe ambiciet e tij, duke shpresuar që të ketë më pak lëndimi në sezonin e dytë me Biancocelesti.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë