“Cani” dhe “Sanemi” nuk e fshehin dashurinë, shijonë pushimet bashkë

Ata të dy janë çifti më i komentuar.

Aktorët e njohur, Demet Ozdemir në rolin e “Sanemit” dhe Can Yaman në rolin e “Canit” kanë rrëmbyer zemrat e fansave me rolet e tyre në serialin “Erkenci Kus”, një nga serialet turke më të shikuara aktualisht.

Loading...
Loading...

Për dyshen po komentohet aq shumë se ka vazhduar lidhjen edhe jashtë serialit, megjithatë ata ende nuk i kanë mohuar dhe as pohuar këto deklarata.

Por, para një muaji ajo që ka ngjallur reagime është komenti që Cani i ka dhënë Demetit në një fotografi të publikuar në Instagram.

Kurse, tani siç raportohet në mediat turke çfti kanë kaluar pushimet së bashku. Ata madje kanë njoftuar njëri-tjetrin me familjet e tyre.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë