Nuk do ta njihni! Afrona bën ndryshimin e madh në pamje

Afrona Dika është e dashura e Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

E sot shihet se është rregulluar tejet bukur dhe ka zgjatur flokët të cilat po i shkojnë shumë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë