Besiana bën grimi e frizurën më të bukur, por fustani i saj mori vëmendjen

Gresa vazhdon të jetë shumë e përfolur në media.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se është nisur për një aheng dhe po duket tejet bukur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë