Një kunatë si Learta, ia zgjedh Engjit fustanin më të bukur

Engji është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Loading...
Loading...

Engji është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Sot, ajo është bërë rregulluar tek Njomza, e cila i bëri një grim dhe frizurë të bukur.

Por, tani Engji publikoi foton ku shihet e veshur me një fustan të bukur nga butiku i Leartës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë