Kështu nuk jemi mësuar ta shohim, Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje

Loredana Zefi për publikun shqiptar u bë e njohur si gruaja e reperit Mozzik, por me projektet e saj muzikore ajo po ka arritur të bëhet mjaft e dashur për publikun, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi e publikoj këngën këngën me titull ‘Labyrinth’ e cila u prit mjaft mirë.

Loredana jeton dhe vepron në Zvicërr së bashku me burrin e saj, reperin Mozzik e tanimë në familjen e tyre është shtuar edhe një antarë. Ata duket se po e shijojnë secilin moment me vajzën e tyre të vogël. 

Në paraqitjen e fundit Loredana është shfaqur diçka më ndryshe. Me flokët e dredhura ajo duket ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim zakonisht nëpër paraqitjet e saj. /IndeksOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë