Kështu e quan gruan e tij Meda

Meda është përfolur shpesh për martesën e tij me Luljeta Përgjegjaj

Këngëtari, i njohur për zërin e tij interesant, por që famën e mori për shkak të aftësive të tij për të kënduar muzikë tallava, ka realizuar një fotosesion profesionist me gruan e tij.

Fotot janë realizuar nga fotografi, Agon Gjinofci.

“Me zemrën teme”, ka shkruar Meda, derisa sa shihet bashkë me gruan e tij në fotografi.

Meda ka disa vite që është i martuar me Lulen dhe ka katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë