Tayna pajiset me veturë me vlerë mijëra euro

Me rritjen e famës, Tayna duket se i ka rritur edhe fitimet

Se është kështu e tregon edhe me veturën e re që e ka blerë ajo sonte.

Makina është e markës Mercedes e tipit të ri dhe çmimi minimal i saj sipas kërkimeve në internet, më i liri është 30 000 euro.

Reperja kosovare është pa dyshim njëra prej reperëve më të kërkuara të momentit në Kosovë.

Ajo është shumë aktive si me këngë ashtu edhe me koncerte të shumta që i realizon jashtë kufijve të Kosovës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë