A do të martoesh në katund?- përgjigjet këngëtarja kosovare

Adelina Berisha kishte një përgjigje të prerë kur u pyet nëse do ishte martuar në katund.

Adelina Berisha së fundi i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët kanë marrë përgjigje për atë se çfarë donin të dinin rreth këngëtares.

Një prej ndjekësve e pyeti se a ishte martuar në katund, ndërsa përgjigja e Adelinës ishte “Ku e ka shkrujt Zoti”.

Për ndryshe, këngëtarja po ashtu konfirmoi se po vjen me dy projekte muzikore dhe që të dyja do të jenë bashkëpunime, por nuk ka zbuluar më shumë detaje rreth tyre.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë