Ky është vëllai i vërtetë i “Nihanit” (Foto)

Neslihan Aatagul e njohur në rolin e “Nihanit” tek seriali “Karasevda”, me rolin dhe bukrinë e saj ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve.

Një nga personazhet më të dashura të serialit, që ka rolin e një vajze të pafajshme e cila e dashuron Kemalin por duhet të heqë dorë nga kjo dashuri për shkak të Emirit.

Në jetën reale ka një vëlla me emrin Ikay i cili është i martuar dhe ka nj vajzë, dhe që të dy janë shumë të rëndësishëm për aktoren.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë