Ky person ka një urim të veçantë për Elvana Gjatën (Foto)

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata sot feston ditëlindjen e saj.

E një ndër urimet e para që ka marrë është ajo nga motra e saj,Migena Gjata,transmeton Gazeta Express.

Elvana si duket është shumë e afërt me motrën e saj.

‘Gjithmone te tilla, gjithmone keshtu dhe gjithmone bashke! Ji e forte sic te njoh , origjinale sic di te jesh dhe lumtur sic do zemra jote dhe imja bashke deri sa te behesh 100 Vjec ! Gezuar Ditelindjen , my Love !’, ishte ky urimi i veçantë i Migenës për Elvanën.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë