Xhela Abazi vjen me ‘Këngën e Tortës’ (Video)

Xhela Abazi ditë me parë ka lansuar projektin e tij me të ri ‘Kënga e Tortës’ e cila pas publikimit ka filluar që të pëlqehet mirë nga fansat e tij.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimin Ardian Kastrati kurse videoklipi është realizuar nga “Ardi Production”.

Vlen të përmendim se Xhela është shumë I angazhuar ne mbrëmje muzikore.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni këngën e re, /AktivPRESS.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë